Driving Range - strzelnica golfowa

Tyski Klub Golfowy może poszczycić się jednym z najlepszych Driving Range’ów na Śląsku! Range został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najlepszych warunków treningowych dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.
Obiekt jest własnością MOSiR Tychy. Dzięki pracownikom MOSiR-u przestrzeń do treningu golfa jest utrzymywana w wysokim standardzie i z pewnością zadowoli każdego golfistę! Jest ona wyposażona w:

  1. Zadaszoną Strzelnicę golfową z 10-ma miejscami do treningu długiej gry. Każde z miejsc jest wyposażone w specjalną matę do uderzeń, co umożliwia grę w każdych warunkach pogodowych.
  2. Putting, Chipping Greenu i Bunkra, gdzie można trenować krótką grę. Greeny są wyjątkowe z wielu powodów, przede wszystkim, ich powierzchnia jest idealnie zrównana i utrzymywana w doskonałej kondycji przez specjalistów Mosiru od pielęgnacji trawy. Ponadto, Greeny te zostały zaprojektowany tak, aby zapewnić jak największą różnorodność sytuacji, w których można doskonalić umiejętności. Posiadają różne nachylenia, krawędzie i przeszkody, które sprawiają, że ćwiczenia są bardziej realistyczne i przypominają sytuacje z rzeczywistych rund golfowych. Zapewniają profesjonalne warunki do doskonalenia precyzji i umiejętności gry na krótkich odległościach.
  3. Salki gimnastycznej, gdzie każdy Członek może popracować nad treningiem siłowym, czyli nad sprawnością fizyczną ciała, takich jak stabilizacja, rozciąganie oraz ćwiczeń, które pozwolą wzmocnić ogólną kondycję fizyczną i mocną podstawę potrzebną do gry w golfa.

Ponadto, obiekt jest oświetlony, co oznacza, że każdy Członek Klubu może korzystać z niego i wybijać nieograniczoną ilość piłek nawet po zmroku, przez siedem dni w tygodniu!

W naszym Klubie golfowym nie musisz przestawać trenować golfa nawet zimą, kiedy warunki na zewnątrz nie sprzyjają grze na polu. Posiadamy specjalną strefę symulatora, która pozwala na doskonalenie swojej techniki i utrzymanie kondycji golfowej przez cały rok i to wszystko w ramach opłaty rocznej Członkowskiej!


Tyski Klub Golfowy to świetne miejsce do nauki i poprawy swojej gry. Można tu spotkać innych golfistów i wymieniać się doświadczeniami, a także trenować razem i wzajemnie motywować do osiągania lepszych wyników.

Wszystkie te zalety sprawiają, że nasz obiekt to miejsce idealne dla początkujących golfistów, jak i dla zaawansowanych graczy, którzy chcą doskonalić swoją technikę gry. Serdecznie zapraszamy do naszego Klubu!

Tyski Klub Golfowy

Dane kontaktowe

ul. Sikorskiego 20, Tychy, 43-110
kontakt@tyskigolf.pl
+48 513 189 376

Instagram
WhatsApp