Poznaj naszych trenerów​

Paweł Dudzik

Head Pro Tyski Klub Golfowy
PGA Professional
Kapitan TKG

Przez 7 lat reprezentował Tyski Klub Golfowy w drużynie juniorskiej, a od kolejnych 8 lat jest naszym Head Pro! Paweł był bardzo utytułowanym juniorem i z Tyskim Klubem Golfowym odnosił największe sukcesy. Od kiedy gra zawodowo co roku klasyfikuje się w Top 10 zawodowców w Polsce. Poza turniejami krajowymi bierze on udział w turniejach trzeciej Ligi Europejskiej zawodowego golfa, tak zwanej Ligi Pro Golf Tour. Ukończył on Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz 3 letni kurs studiów PGA w Warszawie oraz kursy doszkalające: m.in. TPI level 1 oraz Golf level 2, Trackman University, kurs Mizuno Fitting, Swing Catalyst level 1 oraz 2, Earn Your Edge. Trener Paweł nie tylko czynnie angażuje się w życie Klubu poprzez środowe i niedzielne zajęcia dla początkujących i szkółkę juniorską, ale także popularyzuje tę dyscyplinę sportu w sieci. Posiada on autorski kanał na YouTube o nazwie „MoveYouGolf”, na którym z pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą, poradami dotyczącymi techniki gry, a także przeprowadza wywiady z gwiazdami świata golfa.

Link: https://youtube.com/@moveyourgolf3220

Tel. 508 280 807

Bartosz Plackowski

Instruktor Polskiego Związku Golfa
Trener Klubu Juniora TKG

Jego przygoda z golfem zaczęła się 10 lat w Tyskim Klubie Golfowym. Będąc zawodnikiem Klubu był wzorem poświęcenia i determinacji. Konsekwentnie rozwijał swoje umiejętności zarówno w Klubie, jak i uczestnicząc w licznych warsztatach z najlepszymi, zagranicznymi instruktorami golfa. Dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu, osiągnął szczyt i zdobył tytuł Mistrza Śląska oraz Wicemistrza Polski 19-30. Jego umiejętności i wiedza zdobyta na treningach, a także własne doświadczenia jako zawodnik, sprawiły, że stał się cenionym trenerem. Od 2018 zajmuje się nauczaniem gry w golfa w TKG. Na swoich lekcjach stara się przekazać w prosty sposób kwintesencję swojego doświadczenia, wiedzy swoich trenerów z Kadry Narodowej oraz zagranicznych, w oparciu o prawa fizyki oraz biomechanikę ludzkiego ciała. Dzięki takiemu podejściu, uczniowie otrzymują kompleksowe narzędzia, które pozwalają im na poprawę swojej gry. Trener Bartek zawsze stara się dopasować swój styl nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów, co sprawia, że nawet początkujący gracze szybko zaczynają odczuwać progres.

Tel. 602 325 650

Wiktor Widera

Instruktor Golfa


Zapalony golfista od 2009 roku. Adiunkt w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego. Prezes Zarządu TKG, Członek Śląskiego Klubu Golfowego oraz Klubu golfowego Black Stork Velka Lomnica na Słowacji. Trener Wiktor był trzykrotnym drużynowym mistrzem akademickim w golfa w międzynarodowym turnieju organizowanym przez słowacki Uniwersytet Cyryla i Metodego i FMK w Trnavie. Od 2012 roku jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością golf AWF Katowice. Posiada golfowe certyfikaty TPI level 1 oraz TPI Golf level 2. Obecnie student PGA Polska. Instruktor sekcji golf AZS na Uniwersytecie Śląskim. Jego doświadczenie akademickie pozwala mu spojrzeć na golf z innej perspektywy, co przekłada się na jego podejście do szkolenia. Jako trener stara się w prosty sposób przekazywać wiedzę i uczyć swoich podopiecznych zgodnie z najnowszymi metodami szkoleniowymi. Wiktor jest również zaangażowany w różne inicjatywy społeczne organizowane wraz z TKG, dla mieszkańców miasta Tychy. Jest również Instruktorem i inicjator projektu Golf Akademicki.

Tel. 513 189 376

hbgolf

Adrian Hubert

British PGA Member

I would like to introduce myself. I am a British PGA member with 32 years of successfully acknowledged coaching experience in England, Belgium, Spain and The Czech Republic. My Professional experience and unique approach will provide every golfer much more knowledge of their golf swing. I personally work with each client as an individual to help them achieve their potential. I push but I also motivate. Early on, I identify what each client is capable of and try to persuade them to go beyond their capabilities. Through my extensive career, I have gained a methodically structured and dedicated approach to planification of lessons for all levels of players and to all scenarios, I have advanced communication skills with all ages and various cultures, flexibility and accurate time-keeping. I am Fully qualified through Callaway as a Custom Club Fitter. And also an Ambassador for the brand. I also have a strong knowledge of Flight-Scope, Trackman. and GC Quad. Looking forward to meeting you soon. 


Tel: +420 730 105 911
info@adrianhubert.me

 

Cennik

 • cena za 1 lekcję: 180 zł brutto;
 • pakiet dla nowych uczniów 10h – 1700 zł brutto;
 • pakiet dla stałych klientów 10h – 1550 zł brutto;
 • pakiet dla 2 osób 10h – 2800 zł brutto
 • cena dla 1 osoby: 1h – 150 zł; 5h – 700 zł;
 • cena dla stałych klientów 5h – 650zł
 • cena dla 2 osób: 1h – 120 zł od osoby;5h – 550 zł od osoby;
 • cena dla juniora: 1h – 120 zł; 5h – 600 zł;
 • cena dla 2 juniorów: 1h – 100 zł od osoby; 5h – 400 zł.
 • cena dla 1 osoby: 1h – 150 zł; 5h – 650 zł; 10h – 1200zł
 • cena dla 2 osób: 1h – 90 zł od osoby; 5h – 400 zł od osoby;
 • cena dla 3 osób: 1h – 70 zł od osoby;
 • cena dla 1 osoby: 1h – 200 zł

Powyższe ceny zawierają wypożyczenie kijów golfowych oraz piłeczki golfowe na czas
treningu.
Wszystkie kursy i pakiety lekcji muszą być zrealizowane do końca listopada 2023.
Opłaty prosimy wnosić na nasze konto:
61 2490 0005 0000 4500 7839 0315 (Alior Bank)
W TYTULE PRZELEWU BARDZO PROSIMY O DOKŁADNY OPIS:
“Imię i nazwisko klienta, ilość treningów, imię i nazwisko trenera”

Tyski Klub Golfowy

Dane kontaktowe

ul. Sikorskiego 20, Tychy, 43-110
kontakt@tyskigolf.pl
+48 513 189 376

Instagram
WhatsApp