Poznaj naszych trenerów​

Paweł Dudzik

Head Pro Tyski Klub Golfowy
PGA Professional
Kapitan TKG

Przez 7 lat reprezentował Tyski Klub Golfowy w drużynie juniorskiej, a od kolejnych 8 lat jest naszym Head Pro! Paweł był bardzo utytułowanym juniorem i z Tyskim Klubem Golfowym odnosił największe sukcesy. Od kiedy gra zawodowo co roku klasyfikuje się w Top 10 zawodowców w Polsce. Poza turniejami krajowymi bierze on udział w turniejach trzeciej Ligi Europejskiej zawodowego golfa, tak zwanej Ligi Pro Golf Tour. Ukończył on Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz 3 letni kurs studiów PGA w Warszawie oraz kursy doszkalające: m.in. TPI level 1 oraz Golf level 2, Trackman University, kurs Mizuno Fitting, Swing Catalyst level 1 oraz 2, Earn Your Edge. Trener Paweł nie tylko czynnie angażuje się w życie Klubu poprzez środowe i niedzielne zajęcia dla początkujących i szkółkę juniorską, ale także popularyzuje tę dyscyplinę sportu w sieci. Posiada on autorski kanał na YouTube o nazwie „MoveYouGolf”, na którym z pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą, poradami dotyczącymi techniki gry, a także przeprowadza wywiady z gwiazdami świata golfa.

Link: https://youtube.com/@moveyourgolf3220

Tel. 508 280 807

Bartosz Plackowski

Instruktor Polskiego Związku Golfa
Trener Klubu Juniora TKG

Jego przygoda z golfem zaczęła się 10 lat w Tyskim Klubie Golfowym. Będąc zawodnikiem Klubu był wzorem poświęcenia i determinacji. Konsekwentnie rozwijał swoje umiejętności zarówno w Klubie, jak i uczestnicząc w licznych warsztatach z najlepszymi, zagranicznymi instruktorami golfa. Dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu, osiągnął szczyt i zdobył tytuł Mistrza Śląska oraz Wicemistrza Polski 19-30. Jego umiejętności i wiedza zdobyta na treningach, a także własne doświadczenia jako zawodnik, sprawiły, że stał się cenionym trenerem. Od 2018 zajmuje się nauczaniem gry w golfa w TKG. Na swoich lekcjach stara się przekazać w prosty sposób kwintesencję swojego doświadczenia, wiedzy swoich trenerów z Kadry Narodowej oraz zagranicznych, w oparciu o prawa fizyki oraz biomechanikę ludzkiego ciała. Dzięki takiemu podejściu, uczniowie otrzymują kompleksowe narzędzia, które pozwalają im na poprawę swojej gry. Trener Bartek zawsze stara się dopasować swój styl nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów, co sprawia, że nawet początkujący gracze szybko zaczynają odczuwać progres.

Tel. 602 325 650

Wiktor Widera

Instruktor Golfa
Prezes Zarządu Tyskiego Klubu Golfowego

Zapalony golfista od 2009 roku. Adiunkt w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego. Prezes Zarządu TKG, Członek Śląskiego Klubu Golfowego oraz Klubu golfowego Black Stork Velka Lomnica na Słowacji. Trener Wiktor był trzykrotnym drużynowym mistrzem akademickim w golfa w międzynarodowym turnieju organizowanym przez słowacki Uniwersytet Cyryla i Metodego i FMK w Trnavie. Od 2012 roku jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością golf AWF Katowice. Posiada golfowe certyfikaty TPI level 1 oraz TPI Golf level 2. Obecnie student PGA Polska. Instruktor sekcji golf AZS na Uniwersytecie Śląskim. Jego doświadczenie akademickie pozwala mu spojrzeć na golf z innej perspektywy, co przekłada się na jego podejście do szkolenia. Jako trener stara się w prosty sposób przekazywać wiedzę i uczyć swoich podopiecznych zgodnie z najnowszymi metodami szkoleniowymi. Wiktor jest również zaangażowany w różne inicjatywy społeczne organizowane wraz z TKG, dla mieszkańców miasta Tychy. Jest również Instruktorem i inicjator projektu Golf Akademicki.

Tel. 513 189 376

Michał Wardzyński

Instruktor Polskiego Związku Golfa
Trener Klubu Juniora TKG

Od 2020 roku prowadzi niedzielną Akademię Golfa w TKG, a od 2022 jest trenerem w Klubie Juniora TKG. Trener Michał, dzięki swojemu wszechstronnemu podejściu do szkolenia golfowego, potrafi dostosować metody pracy zarówno do dzieci, jak i dorosłych. W przypadku szkółki juniorskiej szczególnie ważne jest, aby trener miał umiejętności pedagogiczne oraz potrafił stworzyć przyjazną i bezpieczną atmosferę dla najmłodszych zawodników. Dzięki temu dzieci zainteresowane golfem mogą rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonego trenera, co z pewnością pozytywnie wpłynie na ich rozwój i samodyscyplinę. Obecnie, trener Michał,  jest również studentem PGA Polska. Posiada certyfikaty Trackman level 1 oraz level 2. Stale poszerza swoją wiedzę golfową śledząc wszystkie światowe trendy oraz najlepszych trenerów. Stara się przekazywać swoją wiedzę w możliwie prosty i zrozumiały sposób.  Dla Michała golf to nie tylko sport, ale także pasja i styl życia. Jest niezwykle zaangażowany w swoją pracę i zawsze stara się inspirować innych do gry w golfa.

Tel. 692 987 324

Cennik

 • cena dla 1 osoby: 1h – 150 zł; 5h – 700 zł; 10h – 1400 zł
 • cena dla 2 osób: 1h – 130 zł od osoby; 5h – 600 zł od osoby; 10h – 1200 zł
  od osoby
 • cena dla stałych klientów: 5h – 650 zł; 10h – 1300 zł
 • cena dla 1 osoby: 1h – 150 zł; 5h – 600 zł;
 • cena dla 2 osób: 1h – 120 zł od osoby;5h – 500 zł od osoby;
 • cena dla 3 osób: 1h – 120 zł od osoby; 5h – 400 zł
 • cena dla juniora: 1h – 120 zł; 5h – 500 zł;
 • cena dla 2 juniorów: 1h – 100 zł od osoby; 5h – 400 zł.
 • cena dla 1 osoby: 1h – 150 zł; 5h – 650 zł;
 • cena dla 2 osób: 1h – 100 zł od osoby
 • cena dla 1 osoby: 1h – 150 zł; 5h – 650 zł; 10h -1200 zł
 • cena dla 2 osób: 1h – 90 zł od osoby; 5h – 400 zł od osoby;
 • cena dla 3 osób: 1h – 70 zł.

Tyski Klub Golfowy

Dane kontaktowe

ul. Sikorskiego 20, Tychy, 43-110
kontakt@tyskigolf.pl
+48 513 189 376

Instagram
WhatsApp